ثبت اختراع جهانی اردبیت

wipo
دسته‌بندی نشده

بسم الله الرحمن الرحیم ثبت اختراع جهانی

قابل توجه سهامداران و کاربران محترم

با پیگیری‌های شرکت کالاشهر هوشمند، ایدۀ اردبیت در مورد ارزش‌دهی به فعالیت‌های کاربران در فضای مجازی، وارد فرایند ثبت اختراع جهانی در مرجع WIPO شد.

این روزها استفاده از سرویس‌های آنلاین و اینترنتی (مانند خرید و فروش)، استفاده از نرم افزارهای ارتباطی (مانند پیام‌رسان‌ها)، اطلاع‌رسانی، آموزش، جستجو نیازمندی‌ها، خدمات فنی و مهندسی، خدمات درمانی، خدمات عمومی، بانکی و مالی، ارائه دستاوردهای فردی و جمعی (مانند کارهای دستی) و… به شدت در حال افزایش است; به گونه‌ای که حتی بسیاری از کاربران که پیش‌تر اعتماد و نظر مثبتی نسبت به استفاده از خدمات آنلاین و مبتنی بر اینترنت نداشتند، این روزها به بهره‌برداری از این سرویس‌ها روی آورده‌اند. همین اعتماد و روی‌آوردن کاربران به سرویس‌ها و خدمات آنلاین باعث شده تا این نوع کسب و کار رشد چشمگیری داشته باشد و هر روز شاهد افزایش این گونه فعالیت‌ها در کشور و جهان باشیم.

در دنیای امروز، دانشِ استفاده از فضاهای مجازی و ارتباطات مانند اینترنت، شبکه‌های اجتماعی، نرم‌افزارهای کاربردی و… یک ارزش و امتیاز محسوب می‌شود; عرصه فضای مجازی فراتر از گذشته شده و تقسیم کار در جوامع مختلف تغییر کرده و کسب و کارهای سنتی جای خود را به انواع کسب و کارهای اینترنتی داده‌اند.

فضای مجازی باعث ایجاد فرصت‌های بسیاری در جهت ثروت‌آفرینی، آموزش و در دسترس قراردادن اطلاعات برای عموم مردم در جهان شده است; به طوری که می‌توان فضای مجازی را باعث ایجاد «فرصت برابر» برای تمامی اقشار شده است و مردم می‌توانند با حداقل امکانات، مثل گوشی هوشمند، از فرصتی برابر در استفاده از این امکانات بهره‌مند گردند.

ارزش‌های اکتسابی در دنیای مجازی، چگونگی کسب این ارزش‌ها، سطح بهره‌برداری و استفاده از فرصت‌های آن در دنیای واقعی، ما را بر آن داشت تا راهکار محاسبه ارزش استفادۀ کاربر از فضای مجازی را از طریق اپلیکیشن «اردبیت» معرفی کنیم. محاسبه ارزش‌های اکتسابی در دنیای مجازی، تحت عنوان «انرژی داده‌ها» نام‌گذاری شده و استفاده از این ارزش و اعتبار دیجیتالی در دنیای واقعی، تحت عنوان «سرمایه و اعتبار دیجیتال»، معرفی می‌گردد.

 

ثبت اختراع جهانی

اخبار رسمی اردبیت را در اردنیوز بخوانید.
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌بندی نشده
تغییر آدرس

بدین وسیله به اطلاع کلیه کاربران آدرس شرکت از محل قبلی خود به به محل جدید واقع در سهروردی شمالی خیابان خرمشهر ( آپادانا ) پلاک 103 واحد 4 طبقه 8 و شماره تماس 02188732767 تغییر یافت.

عدم دریافت پیامک
دسته‌بندی نشده
4
عدم دریافت پیامک ثبت نام و رمز پویا

طی چند روز گذشته گزارشاتی از سوی کاربران در رابطه با عدم دریافت پیامک یا دریافت با تاخیر پیام ها در هنگام ثبت نام و دریافت رمز پویا برای انتقال اردبیت به پشتیبانی اپلیکیشن گزارش شده بود. پس از بررسی های به عمل آمده توسط تیم پشتیبانی اردبیت،گزارش سرویس دهنده …

karafarinilogo
دسته‌بندی نشده
اردبیت در پویش جهانی کارآفرینی

هفته جهانی کارآفرینی هر ساله در سراسر جهان به عنوان بزرگترین رویداد کارآفرینی در بازه زمانی 18 تا 24 نوامبر برگزار می‌گردد که تا به حال در بیش از 35 هزار رویداد در 170 کشور جهان برگزار شده است. در پی هماهنگی های انجام گرفته با اداره کل تعاون، کار …