تغییرات نحوه کسب اردبیت

تغییرات اپلیکیشن اردبیت
دسته‌بندی نشده

از ابتدای تیرماه نحوه استخراج اردبیت در اپلیکیشن تغییرات خواهد کرد.

بدین صورت که به ازای هر ثانیه فعالیت در بخش های زیرمجموعه ی اردبیت از جمله بازار و خدمات; اردنیوز، تبادل ، بورس سهام و… 5 اردبیت دریافت می کند.

اپلیکیشن ها و وب سایتهای ایرانی; که به عنوان پیش فرض در دسته بندی های تعیین شده قرار دارند 3 اردبیت دریافت می کنند.

بقیه ی اپلیکیشن ها و وب سایتهای غیر ایرانی 1 اردبیت دریافت خواهند کرد.

لازم به ذکر است که این تغییرات اثری بر دارایی ریالی کاربران نداشته و میزان آن تغییر نمیکند.
ضمنا واحد اصلی نمایش و انتقال بر مبنای اردبیت محاسبه و در اپلیکیشن نمایش داده خواهد شد.

اخبار رسمی اردبیت در www.ardbitnews.com
از ابتدای تیرماه نحوه استخراج اردبیت در اپلیکیشن تغییرات خواهد کرد.بدین صورت که به ازای هر ثانیه فعالیت در بخش های زیرمجموعه ی اردبیت از جمله بازار و خدمات; اردنیوز، تبادل ، بورس سهام و… 5 اردبیت دریافت می کند.اپلیکیشن ها و وب سایتهای ایرانی که به عنوان پیش فرض در دسته بندی های تعیین شده قرار دارند 3 اردبیت دریافت می کنند.بقیه ی اپلیکیشن ها و وب سایتهای غیر ایرانی 1 اردبیت دریافت خواهند کرد.علاوه بر تغییر فوق نرخ برابری اردبیت با ریال بجای 0.01 به 1 ریال تغییر می کند و به همین دلیل عدد اردبیت کاربران که در بالای اپلیکیشن کاربر نمایش داده می شود دو رقم از سمت راست کاسته می شود.لازم به ذکر است که این تغییرات اثری بر دارایی ریالی کاربران نداشته و میزان آن تغییر نمیکند.ضمنا واحد اصلی نمایش و انتقال بر مبنای اردبیت محاسبه و در اپلیکیشن نمایش داده خواهد شد.
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌بندی نشده
تغییر آدرس

بدین وسیله به اطلاع کلیه کاربران آدرس شرکت از محل قبلی خود به به محل جدید واقع در سهروردی شمالی خیابان خرمشهر ( آپادانا ) پلاک 103 واحد 4 طبقه 8 و شماره تماس 02188732767 تغییر یافت.

عدم دریافت پیامک
دسته‌بندی نشده
4
عدم دریافت پیامک ثبت نام و رمز پویا

طی چند روز گذشته گزارشاتی از سوی کاربران در رابطه با عدم دریافت پیامک یا دریافت با تاخیر پیام ها در هنگام ثبت نام و دریافت رمز پویا برای انتقال اردبیت به پشتیبانی اپلیکیشن گزارش شده بود. پس از بررسی های به عمل آمده توسط تیم پشتیبانی اردبیت،گزارش سرویس دهنده …

karafarinilogo
دسته‌بندی نشده
اردبیت در پویش جهانی کارآفرینی

هفته جهانی کارآفرینی هر ساله در سراسر جهان به عنوان بزرگترین رویداد کارآفرینی در بازه زمانی 18 تا 24 نوامبر برگزار می‌گردد که تا به حال در بیش از 35 هزار رویداد در 170 کشور جهان برگزار شده است. در پی هماهنگی های انجام گرفته با اداره کل تعاون، کار …