سهام شرکت توسعه و خدمات اردبیت

سهام دهه فجر
دسته‌بندی نشده

قابل توجه کاربرانی که در دهه فجر سال 98 متقاضی دریافت سهام استارت آپ شرکت توسعه خدمات اردبیتی بوده اند

خدمت کاربران اردبیت که در طرح دهه فجر 98 متقاضی خرید سهام با پرداخت اردبیتی بوده اند; اعلام می گردد برای طی روال قانونی ثبت شرکت; مدارک هویتی خود اعم از فتوکپی شناسنامه و کارت ملی را به این شرکت به شماره ی 09387079427 با پیام رسان واتس اپ ارسال دارند.

فرایند ثبت شرکت سهامی خاص توسعه بازار و خدمات اردبیت در حال اجرا است.

پس از ثبت قانونی آن; برگه سهام متقاضیان صادر خواهد شد.

کاربرانی که در دهه فجر برای سهام اعلام آمادگی نموده بودند از همان لحظه به عنوان سهامدار آن شرکت تلقی می گردند.

برای آگاهی از طرح استارت آپ توسعه بازار و خدمات اردبیت; می توان به وب سایت آن به آدرس http://www.ardbitfinance.com/ مراجعه نمایید.

کاربرانی هم که متقاضی خرید سهام استارت آپ هستند می توانند درخواست خود را دربخش کارگزاری سهام اعلام نمایند.

اخبار اردبیتی را از اردنیوز دنبال کنید.

 

خدمت کاربران اردبیت که در طرح دهه فجر 98 متقاضی خرید شرکت توسعه بازار و خدمات اردبیت با پرداخت اردبیتی بوده اند، اعلام می گردد برای طی روال قانونی ثبت شرکت، مدارک هویتی خود اعم از فتوکپی شناسنامه و کارت ملی را به این شرکت به شماره ی 09387079427 با پیام رسان واتس اپ ارسال دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌بندی نشده
تغییر آدرس

بدین وسیله به اطلاع کلیه کاربران آدرس شرکت از محل قبلی خود به به محل جدید واقع در سهروردی شمالی خیابان خرمشهر ( آپادانا ) پلاک 103 واحد 4 طبقه 8 و شماره تماس 02188732767 تغییر یافت.

عدم دریافت پیامک
دسته‌بندی نشده
4
عدم دریافت پیامک ثبت نام و رمز پویا

طی چند روز گذشته گزارشاتی از سوی کاربران در رابطه با عدم دریافت پیامک یا دریافت با تاخیر پیام ها در هنگام ثبت نام و دریافت رمز پویا برای انتقال اردبیت به پشتیبانی اپلیکیشن گزارش شده بود. پس از بررسی های به عمل آمده توسط تیم پشتیبانی اردبیت،گزارش سرویس دهنده …

karafarinilogo
دسته‌بندی نشده
اردبیت در پویش جهانی کارآفرینی

هفته جهانی کارآفرینی هر ساله در سراسر جهان به عنوان بزرگترین رویداد کارآفرینی در بازه زمانی 18 تا 24 نوامبر برگزار می‌گردد که تا به حال در بیش از 35 هزار رویداد در 170 کشور جهان برگزار شده است. در پی هماهنگی های انجام گرفته با اداره کل تعاون، کار …