نحوه استفاده از طرح همیاری رمضان

طرح همیاری رمضان
طرح حمایتی

با توجه به اخبار گذشته مبنی بر حمایت از دانش آموزانی که از اپلیکیشن شاد برای پیشبرد دروس خود استفاده می کنند; نحوه استفاده از طرح همیاری رمضان به شرح زیر اعلام می گردد.

برای محاسبه ی میزان استفاده از اپلیکیشن شاد کافیست این اپلیکیشن را از طریق دکمه افزودن به اردبیت اضافه سپس بر روی آن کلیک نمایید.

پس از استفاده از اپلیکیشن شاد برای دریافت اینترنت استفاده شده آن; کافیست به بخش پشتیبانی در اپلیکیشن اردبیت وارد شده و از بخش موضوع، همیاری رمضان را انتخاب نمایید.

سپس در پیام ایجاد شده عدد 1 را ارسال نمایید.

کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به بررسی درخواست شما اقدام می نمایند.

با توجه به میزان استفاده کاربر از اینترنت و ارزش کسب شده در فضای مجازی (در واحد اردبیت); میزان حجم اینترنت مصرفی محاسبه شده و برای کاربر ارسال می شود و هزینه ی آن بصورت اردبیت از کاربر دریافت خواهد شد.

طرح همیاری رمضان در حال حاضر مختص کاربرانی است که از اپلیکیشن شاد استفاده می نمایند.
اردنیوز به عنوان تنها وب سایت خبری اپلیکیشن اردبیت و شرکت کالاشهر هوشمند; اخبار این حوزه را به اطلاع کاربران گرامی می رساند.

اردبیت ؛ تنها اپلیکیشن اعتبار بخشی به فعالیتهای مجازی  ardbit.net

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طرح حمایتی
غرفه های اردبیتی با پرداخت تمام اردبیتی واگذار می شود

با توجه به طرح توسعه فروشگاهها و خدمات اردبیت تعداد محدودی غرفه به صورت تمام اردبیتی به کاربران محترم ارائه می گردد. غرفه وب سایتی شامل راه های ارتباطی با فروشنده از قبیل اطلاعات تماس, آدرس سایت و شبکه های اجتماعی; محدوده سفارش و قیمت محصول است. همچنین عکس محصول …