طرح همیاری رمضان

طرح همیاری رمضان
فناوری اطلاعات

یکی از اولویت های سامانه اردبیت ، محور آموزشی و تربیتی جامعه است.
به مناسبت ایام پر فیض ماه مبارک رمضان و شرایط ویژه بیماری کرونا، خواستیم در کنار شما عزیزان باشیم و سهمی هر قدر کوچک در تشویق محصلین و جوانان این مرز و بوم به امر مقدس کسب علم و دانش داشته باشیم.
در همین راستا و با هدف حمایت از طرح آموزش مجازی، طرح همیاری رمضان توسط گروه تحقیق و توسعه شرکت کالا شهر هوشمند تدوین و از تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۱ به اجرا درآمد.
کلیه محصلین عزیز که آموزش های مجازی خود را از طریق اپلیکیشن شاد انجام می‌دهند می‌توانند از مزایای طرح همیاری رمضان بهره مند شوند.

شما محصلین عزیز می توانید از طریق “اردبیت” (لینک دانلود) وارد اپلیکیشن شاد شوید و امتیاز کسب کنید.

پس از آن برای دریافت اینترنت عدد “۱” را در بخش پشتیبانی با موضوع همیاری رمضان ارسال کنید.

واحد پشتیبانی اردبیت، روزانه درخواست های ارسالی را بررسی می کند و متناسب با مقدار امتیاز به دست آمده شما از اپلیکیشن شاد برایتان حجم اینترنت روزانه، هفتگی و ماهانه ارسال می‌کند.

برای مشاهده نحوه استفاده از طرح همیاری رمضان(اینجا) کلیک کنید.

شاد باشید

اردبیت در تلاش است تا با استفاده از این کار قدمی برای کمک به دانش آموزان بردارد و آن ها را یاری کند تا در امر مقدس کسب علم و دانش قدمی برداشته باشد. همه دانش آموزان که در حال حاضر آموزش مجازی می بینند و از برنامه مربوطه استفاده می کنند حتی معلمان می توانند بر حسب امتیاز به دست آمده در این برنامه اینترنت تمام اردبیتی دریافت کنند. واحد پشتیبانی به همه درخواست کنندگان بر اساس این مدت زمان اینترت ارائه می کند فقط کافی است متقاضیان این خبر عدد ذکر شده را با موضوع مشخص شده ارسال کنند و به ان ها پاسخ داده می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استخدام
استخدام
استخدام در شرکت کالاشهر هوشمند (اردبیت)

استخدام در شرکت کالا شهر هوشمند و دعوت به همکاری همگام با رونق تولید؛  استارت آپ اردبیت در راستای تکمیل کادر اداری خود از کلیه  علاقه مندان در بخش های زیر دعوت به همکاری و استخدام می‌کند حسابدار آشنا به نرم افزارهای حسابداری مدیر مارکتینگ و تبلیغات تجربه کافی و …

تعیین دسترسی اردبیت
فناوری اطلاعات
تعیین دسترسی اردبیت در تلفن همراه

برای محاسبه دقیق میزان استفاده از اپلیکیشن ها نیاز است دسترسی مورد نیاز را برای برنامه ی اردبیت(لینک دانلود) تعیین نماییم. برای این منظور هنگام ورود به برنامه در پایین اپلیکیشن اردبیت یک دیالوگ نمایش داده می شود. با کلیک بر روی گزینه ی بلی به صفحه ی راهنما منتقل …

تغییرات اپلیکیشن اردبیت
دسته‌بندی نشده
بروز رسانی نرم افزار اردبیت

با توجه به تغییرات اپلیکیشن اردبیت برای عملکرد بهتر و کارآتر، نسخه های گذشته ی اردبیت از روز 14 فروردین قابل اجرا نخواهند بود لذا از تمامی کاربران اردبیت خواهشمندیم نسبت به بروزرسانی برنامه خود اقدام نمایند. لازم بذکر است که در صورت عدم بروزرسانی اطلاعات کاربر و میزان اردبیت …